Menu Degustimi
Karpacio levreku me finok dhe xhel portokalli
Peshku merluc i gatuar në avull, krem preshi dhe shafran
E verdha e vezës confit, kos, brokoli dhe tartufi zi
Ravioli i mbushur me spinaq dhe rikota, gjalp, sherebel dhe gjëndra të thekruara
Kondra fileto vendi me bathë, patate të tiganisura dhe tartuf të freskët të stinës
Embëlsira sipas dëshirës
Çmimi i menusë së degustimit është 4900 Leke pa pijet